Mobil Ödeme Bozdurma

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

2020’den bu zamana kadar aktif hizmet vermekteyiz.
bozdurma işlemleri (exchange) konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hızlı ve başarılı hizmet sunmaktayız. Öncelikle Hedefimiz Mobil ödeme bozdurma konusunda en iyi ödemeleri sağlamaktır.

Mobil Ödeme Konusunda bir çok referansı olan sultanbozum.com uzman ekibleri ile bu hizmeti sonuna kadar kusursuz gerçekleştiriyor. Mobil Ödeme Bozdurma İşlemini 5 dakika içinde gerçekleştiriyor ve ödemeleri anında fast ile gönderiyoruz.

0
Takım Arkadaşlarımız

12 Çalışanımız ile sizlere 7/24 hem oyun dünyasında hem bozdurma işlemlerinde kusursuz ve kesintisiz hizmet sunmaktayız.

0 Bin
Hizmet Alan Müşteri Sayısı

Bir çok İl’den farklı işlemler için bizlere danışan müşterilerimizi mutlu etmek önceliğimizdir. Bizlere tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiriz.

0 %
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz için uygun komisyon ve uygun ürün hizmet için elimizden geleni ardına koymuyoruz. Tüm Arkadaşlarımız 7/24 saat Çalışmaktadır. Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilirlik Birinci Önceliğimiz.

0 /7Saat
Hizmet Saatimiz

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına 7/24 Saat Whatsapp hattımız ile Aktif Hizmet Sunmaktayız. İletişim İçin Whatsapp Hattına Bağlanın!

En Çok Sorulan Sorular ? Güvenilir mi ? Ne kadar açıksınız ? Oranlar Nedir ? Ödeme Fast İle mi ?

Her gün sizler tarafından bizlere iletilen bir kaç soruya cevap vererek sizlere hızlı bilgilendirmek adına bir kaç soru/cevap derledik.

Merhaba, bizler sizler için güvenilir bir mobil bozum ortamı sağlamak için 7/24 çalışmaktayız. R10,WMaracı,Webforummaster gibi bir çok forum sitelerinde üyeliklerimiz mevcuttur. Sikayetvar.com gibi sitelerde ise hakkımızda 1 adet bile şikayet bulunmamaktadır. Detaylı bir araştırma sonucu ne kadar gerçekci olduğumuzun farkına varacaksınızdır. Eğer daha güvenli bozum istiyorsak hep beraber yapmalıyız sizde bir yorum yaparak katkıda bulunun!
Tıkla Hemen Yorum Yap!

Ödemeler Bozum işleminin hemen ardından bizlere iletmiş olduğunuz İBAN veya PAPARA Alıcı bilgilerine fast ile anında gerçekleştirilmektedir. İşlem 5 dakika sürer ve ödeme anında yansır!

Öncelikle en iyi ödeme oranı bizde olduğunu söylemek isteriz. Kar oranımızı düşük tutarak sizin nakit ihtiyacınızı maximum şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız sizlere başarılı ve hızlı bir hizmet sağlar. Kalite farkına varmak için iletişime geç! 

 

1. Turkcell: MOBILODEME LIMIT yaz 2222’e kısa sms gönderin.
2. Vodafone: MOBILODEME LIMIT yaz 7878’e gönderin
3. Turktelekom: MOBILODEME LIMIT yaz 5555’e gönderin.
Son olarak mobil ödemenizi açmanın diğer yolu ise kullandığınız operatörün müşteri temsilcisine bağlanıp talepte bulunmakdır.

Öncelikle Mobil ödeme nakite çevirme konusunda güveni sağlamak en önemli şeydir. Bu nedenle yorumlar bölümümüze şiddetle yorum yapmanızı ve öneri şikayetlerinizi belirtmenizi istiyoruz. Bu dolandırıcıları önlemek için bilgilendirme ödeme oranları yüksek olan kuruluşlara itibar etmeyin. Sizlere güncel bozum sohbetlerini atabiliriz. Son Olarak Bizler R10, WMARACI, Webforummaster gibi bir çok güvenilir platformlarda üyeliği olan ve Referansları en kuvvetli olan Mobil Ödeme Bozdurma Sitesiyiz.